Zainwestuj w apartament nad morzem!

Data dodania: 21.06.2018


Zauważyłeś, że polskie morze znowu wraca do łask? Odkąd zagraniczne wczasy wiążą się z większym ryzykiem niebezpiecznych sytuacji, Polacy coraz częściej decydują się na wakacje nad rodzimym Bałtykiem. Czy krajowe kurorty odbiegają od tych zagranicznych? Wcale nie! Dzięki rosnącej popularności Bałtyku, możemy zaobserwować prawdziwy rozkwit na rynku inwestycyjnym. Zastanawiasz się nad inwestycją w apartament nad morzem? Podpowiemy Ci, czy to się opłaca!

Jeżeli jesteś już w posiadaniu działki nad morzem – jest to dla ciebie szansa na naprawdę ciekawe inwestycje. Możesz postawisz na budowę małego domku, który będzie idealną bazą wypadową dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeżeli akurat nie przebywasz w swoim domku nad morzem – zawsze możesz zająć się jego wynajmem i dzięki temu zyskać dodatkowe środki. Dobrym pomysłem na inwestycję będzie także zakup działki i odsprzedaż jej po kilku latach – zazwyczaj ze sporym zyskiem. Warto wiedzieć o tym, że ceny gruntów nad polskim morzem rosną zdecydowanie szybciej niż w innych.

Domy działki Szczecin

Apartamenty w Kołobrzegu

Dużo popularniejszym wyjściem jest taki zakup, jak apartament nad morzem lub dom z widokiem na wodę. Najwięcej warte będą nieruchomości zlokalizowane w bezpośredniej bliskości morza. Jeśli chodzi o miejscowości, które warto rozważyć, jedną z nich powinien być Kołobrzeg. Jest to popularny kurort, który cieszy się od lat bardzo dużą popularnością – jest też blisko granicy z zachodnimi sąsiadami, a warto pamiętać o tym, że apartament nad morzem nie musi być wynajęty tylko przez Polaków.

Nie wiesz ile średnio kosztuje wynajem takiego lokalu, jak apartament z widokiem na morze? W naszym kraju średnio będzie to od 200 do 400 złotych. Takie ceny zdecydowanie należą do jednych z najwyższych w Polsce – wiele jednak zależy od tego, w jakiej lokalizacji jest apartament nad morzem oraz jaki ma standard wykończenia. Liczy się również wyposażenie – lokale wyposażone kompleksowo będą zdecydowanie droższe, niż te, których wyposażenie jest raczej skromne. Jeżeli zdecydowałeś się na zakup działku lub apartamentu na wybrzeżu – zapoznaj się ze statystykami odnośnie turystyki w tych rejonach kraju. W poprzednich latach średnia długość pobytu w miejscowości nadmorskiej wynosiła około siedmiu dni w okresie letnim. Najbardziej popularne nie są już pokoje hotelowa, ale apartamenty nad morzem lub prywatne domki przy plaży. Turyści dobrze wiedzą, że taki wybór to gwarancja wygody i spokoju. Postaw na apartamenty nad morzem i ciesz się dodatkowymi dochodami z wynajmu przez cały rok!

Domy Kołobrzeg

Domestic and international forwarding Poland